Kategorie

Čištění koberců Brno, vlhké i suché čištění koberců

Čištění koberců

Dopřejte svým kobercům tu nejlepší péči! Naše úklidová firma je schopna poskytnout pravidelné i jednorázové čištění koberců po celém Brně. Pro čištění koberců používáme špičkovou techniku značky Karcher, konkrétně modely Puzzi 100 a Puzzi 200, se kterými jsme schopni čistit koberce i o výměrách několika tisíc metrů čtverečních. Postaráme se rovněž o zničení roztočů a dalších alergenů v kobercích. Na každou poptávku po čištění koberců reagujeme v co nejkratším termínu a snažíme se vyhovět Vašim časovým možnostem.

Čištění koberců u nás mají na starosti zodpovědní a zkušení pracovníci, na něž navíc neustále dohlížejí objektoví manažeři. Toto spojení zajišťuje, že čištění koberců provádíme s maximální pečlivostí i spolehlivostí. Jsme přesvědčeni o tom, že díky individuálnímu přístupu ke každému z Vás, vysoké kvalitě odváděných služeb a jejich příjemné ceně jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější klienty.

Karcher

Pro čištění koberců používáme pouze profesionální techniku značky Karcher.

Pokud máte zájem o čištění koberců, kontaktujte nás prosím na hot-line lince nebo skrze email. Před stanovením přesné ceny čištění koberců je nezbytné provést osobní prohlídku objektu, ceny v našem ceníku jsou pouze orientační.


V rámci čištění koberců nabízíme:

  • čištění koberců vlhkou cestou
  • čištění koberců suchou cestou
  • čištění sedacích souprav a čalouněného nábytku
  • impregnaci povrchů pomocí ochranné emulze

Kontaktní formulář:

E-mail:*
Telefon:
Vaše zpráva:*
Pravidelný úklid Odstranění sněhu ze střech Čištění koberců Odvoz trávy a listí Generální úklidy Drobné zahradnické práce Údržba zahrady Pravidelný úklid domácností Výškové práce Sekání trávního porostu Mytí oken ve výškách Pravidelný úklid společných prostor domu Deratizace Pravidelný úklid komerčních a skladových ploch Ostraha objektů Pravidelný úklid kanceláří