Kategorie

Údržba zahrady Brno

Údržba zahrady

Chcete mít u svého domu pěknou a udržovanou zahradu, ale nemáte na péči o ni čas? Nezoufejte! Právě pro Vás je tu úklidová firma LUMIservice, která zajišťuje údržbu zahrad, zeleně, parků nebo pozemních komunikací. V rámci služby údržba zahrady nabízíme pravidelné sekání trávníku, výsadbu stromků a rostlin, péči o stromy, drobné úpravy terénu a další drobné zahradnické práce.

Údržbu zahrad v Brně a okolí u nás mají na starosti zodpovědní a zkušení pracovníci, na něž navíc neustále dohlížejí objektoví manažeři. Toto spojení zajišťuje, že údržbu zahrad provádíme s maximální pečlivostí i spolehlivostí. Jsme přesvědčeni o tom, že díky individuálnímu přístupu ke každému z Vás, vysoké kvalitě odváděných služeb a jejich příjemné ceně jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější klienty.

Pokud máte zájem o údržbu své zahrady, kontaktujte nás prosím na hot-line lince nebo skrze email. Před stanovením přesné ceny za údržbu zahrady a zeleně je nezbytné provést osobní prohlídku pozemku, ceny v našem ceníku jsou pouze orientační.

V rámci údržby zahrad a zeleně nabízíme:

  • komplexní údržbu zahrad, zeleně a parků
  • sečení trávy, sázení stromků, péči o stromy apod.
Pravidelný úklid Odstranění sněhu ze střech Čištění koberců Odvoz trávy a listí Generální úklidy Drobné zahradnické práce Údržba zahrady Pravidelný úklid domácností Výškové práce Sekání trávního porostu Mytí oken ve výškách Pravidelný úklid společných prostor domu Deratizace Pravidelný úklid komerčních a skladových ploch Ostraha objektů Pravidelný úklid kanceláří