Kategorie

Pravidelný úklid Brno

Pravidelný úklid

Jedině v dobře uklizené kanceláři se budete cítit dobře a pracovat efektivně, jedině v dobře uklizeném skladu se snadno zorientujete a rychle najdete to, co hledáte. Nedovolte, aby Vám nepořádek znepříjemňoval život. Naše úklidová firma v Brně svým klientům poskytuje profesionální servis v oblasti pravidelného úklidu skladů, pravidelného úklidu kanceláří a komerčních prostor či pravidelného úklidu bytových domů.

Pravidelné úklidy u nás mají na starosti zodpovědní a zkušení pracovníci, na něž navíc neustále dohlížejí objektoví manažeři. Toto spojení zajišťuje, že pravidelné úklidy provádíme s maximální pečlivostí i spolehlivostí. Jsme přesvědčeni o tom, že díky individuálnímu přístupu ke každému z Vás, vysoké kvalitě odváděných služeb a jejich příjemné ceně jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější klienty.

Pokud máte zájem o pravidelné úklidy svých prostor, kontaktujte nás prosím na hot-line lince nebo skrze email. Před stanovením přesné ceny pravidelného úklidu je nezbytné provést osobní prohlídku objektu, ceny v našem ceníku jsou pouze orientační.

Pravidelný úklid Odstranění sněhu ze střech Čištění koberců Odvoz trávy a listí Generální úklidy Drobné zahradnické práce Údržba zahrady Pravidelný úklid domácností Výškové práce Sekání trávního porostu Mytí oken ve výškách Pravidelný úklid společných prostor domu Deratizace Pravidelný úklid komerčních a skladových ploch Ostraha objektů Pravidelný úklid kanceláří